İstikbal Ürünler

Ürünlerimiz / Panel Mobilya / Yemek Odaları
 
   
   
 
   
BAROK YEMEK ODASI

Güzel bir akşam yemeği için o her detayıyla hazır peki siz hazırmısınız ?Genel Bilgiler

Barok Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, compact tv ünitesi, kitabeli masa, 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

Barok Büfe: Ünite çekmeceli ve kapaklı olarak tasarlanmıştır. alt tabla kalın formda, üst tabla ve kapak kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Kapak üzerinde farklı tarzlarda desen uygulamalı malzeme ve çiçek figüründe porselen kulp kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca üst çekmece içlerinde flok uygulaması yapılmıştır..

Barok Büfe Aynası: Ünite büfe ile bütünlük oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Dikdörtgensel bir formda tasarlanmış olan ünitede, ayna panosu kenarlarında kalın hatlı profil bulunmaktadır. Aynanın üzerinde desen uygulaması olup; arka kısmına aydınlatma sistemi kullanılarak görsel olarak desteklenmiştir..

Barok Vitrin: Ünite kapaklı bölümlerden oluşmaktadır. alt tabla kalın formda, üst tabla ve kapak kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Dış kapakların üst kısmında ve yan tablalarda cam kullanılarak teşhir alanı oluşturulmuştur orta kapak tamamen panel olup içindeki raflarla depolama alanı oluşturulmuştur. Kapak üzerinde farklı tarzlarda desen uygulamalı malzeme ve çiçek figüründe porselen kulp kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur..

Barok Compact Vitrin:Ünite takım konseptine uygun, fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. orta bölüm tv. lik olarak düşünülmüş, alt kısımda çekmeceli bölüm olup çekmeceli bölümün üst kısmında dvd, vcd, uydu alıcısı gibi eşyaların konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Pano üzerinde aksesuar gibi malzemeleri konulabilmesi için raflı bölüm bulunmaktadır. Arka pano ve çekmeceli bölüm çevresinde profil kullanılarak tasarım desteklenmiştir..

Barok Gümüşlük:Ünite kapaklı bölümden oluşmaktadır. alt tabla kalın formda, üst tabla ve kapak kenarlarında kalın hatlı profil kullanılmıştır. Kapak üst kısmında ve yan tablalarda cam kullanılıp teşhir alanı oluşturulmuştur. Kapak üzerinde farklı tarzlarda desen uygulamalı malzeme ve çiçek figüründe porselen kulp kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur.li>

Barok Kitabeli Masa: Açılabilir kitabeli masa olarak tasarlanmıştır. Masa orta kısmında kitabe kısmı açılarak masa büyüyebilmektedir. Masa alt Masa çift kitabeli olarak tasarlanmıştır. masa orta kısmında kitabeler isteğe göre biri yada ikisi beraber açılarak masa büyüyebilmektedir. Masada lükens ayakları kullanılmış olup, ayaklar arasında dikdörtgen kayıtlar kullanılmıştır..

Barok Sandalye: Sandalye takımla uyumlu görünümü olup ergonomiktir. Sırt ve font kısmı tamamen döşemelidir. sandalye ön ayakları şık görünümlü lukens ayakları kullanılmıştır.

® Copyright 2011 İzmir İstikbal Ev Concept
Anadolu Cd. No: 1271 Çiğli / İZMİR
Tel : 0232 376 11 60 - Fax : 0232 376 11 90