İstikbal Ürünler

Ürünlerimiz / Panel Mobilya / Yatak Odaları
 
   
   
 
   
Zenit Yatak Odası Takımı


Genel Bilgiler

Zenit Yatak Odası Takımı, Sürgülü, 6 ve 5 Kapılı Gardırop, 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük Karyola ve Başlık, Tuvalet Masası ve Aynası, Komodin, Şifonyer ve Puf ünitelerinden oluşmaktadır.

Zenit Sürgü Kapaklı Gardırop: Ünite kayar kapaklı mekanizma sistemine sahip olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak üzerinde parçalı ayna olup; aynaların arasında derinlik oluşturulmuştur. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.

Zenit 6 Kapaklı Gardırop: Ünite 6 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.Sağ sol dış kapak kenarlarında derinlik oluşturulmuştur. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur. Orta kapakta ise ayna bulunmaktadır. Ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı, ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.

Zenir 5 Kapaklı Gardırop: Ünite 5 kapaklı olup, gövde, kapak ve profiller farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.Sağ sol dış kapak kenarlarında derinlik oluşturulmuştur. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur. Orta kapakta ise ayna bulunmaktadır. ünite iç dizaynında raflı kullanım alanı, ve elbiseler için askılık aparatı mevcuttur.

Zenit Şifonyer: Ünite 5 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.

Zenit Tuvalet Masası: Ünite 3 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Ayrıca çekmece yüzeyinde dekoratif ince şerit mevcuttur.

Zenit Tuvalet Aynası: Ünite tuvalet masası ile bütünlük oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Elips bir formda tasarlanmış olan ünitede, ayna üzerinde boya uygulaması kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

Zenit Başlık: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük iyb olarak üretilecektir. başucu karyola başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır.

Zenit Karyola: 150 lik, 160 lık, 180 lik ve 200 lük karyola olarak üretilecektir. karyola başucu döşemeli olarak dikdörtgensel bir formda tasarlanmıştır. 2 farklı renk kombinasyonundan oluşmaktadır.

Zenit Komodin: Ünite 2 çekmeceli olarak tasarlanmış olup; gövde ve çekmece farklı renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır.

Zenit Puf: Takımın Konseptine Uygun Olarak Düz Deri Döşenmiştir. Pufun Alt Kısmında Ayak Kullanılmıştır.


® Copyright 2011 İzmir İstikbal Ev Concept
Anadolu Cd. No: 1271 Çiğli / İZMİR
Tel : 0232 376 11 60 - Fax : 0232 376 11 90